Jak to działa?

Kosmiczna pożyczka to najłatwiejszy i najszybszy sposób, aby uzyskać potrzebne nam pieniądze. Jak tego dokonać? Wystarczą trzy szybkie kroki – po pierwsze aplikacja: i jednego z Partnerów udzielających pożyczek należy jak najszybciej złożyć wniosek, warto zastanowić się jaką dokładnie kwotę potrzebujemy, może być to minimum kilkaset złotych, a maksymalnie kilka tysięcy, a sama pożyczka udzielana jest na okres do 30 dni.

Następnie czeka nas proces weryfikacyjny, który przebiega niemal w każdym przypadku szybko i sprawnie: każdy Pożyczkodawca posiada własny sposób autoryzacyjny, najczęściej jest to przelew symbolicznej kwoty (maksymalnie 1 zł), częściej jednak wystarczy założyć konto na stronie Partnera i złożyć wniosek internetowy.

Następnie należy przesłać formularz zgłoszeniowy do Kosmicznej Pożyczki, który będzie zawierał wszystkie dane niezbędne do udzielenia pożyczki: imię, nazwisko, dane adresowe, które zgodne są z danymi znajdującymi się na dowodzie osobistym, numer ewidencyjny PESEL lub numer paszportu lub innego dokumentu potwierdzającego naszą tożsamość, informacje o stałych dochodach, historia kredytowa, numer telefonu, a także numer rachunku bankowego.

Ostatnim etapem jest zatwierdzenie wniosku i przelew środków pieniężnych, których potrzebujesz. Pamiętajmy jednak, że musi być to poprzedzone pozytywną oceną ryzyka kredytowego i zatwierdzeniem złożonego wcześniej wniosku.

Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak wykonać przelew, a pieniądze znajdą się na koncie nawet w ciągu kilku godzin. Jak widać proces ten nie jest ani skomplikowany, ani ryzykowny i działa na podobnych zasadach, jak w każdym banku. Jeśli w przyszłości chcielibyśmy ponownie wziąć pożyczkę u tego samego Pożyczkodawcy, będziemy mogli skorzystać po spłacie pierwszej pożyczki z odnawialnej linii pożyczki.

Nie musimy też obawiać się, ze przekazane przez nas dane trafią w niepowołane ręce – są one całkowicie poufne i przetwarzane zgodnie z przepisami powszechnie obowiązującego prawa, a także w oparciu o zasady określone w Regulaminie serwisu kosmicznapozyczka.pl, a także w Polityce Prywatności. Ponadto, nasz serwis odznacza się najwyższym stopniem bezpieczeństwa, między innymi enkrypcją SSL (Secure Socket Layer).