Jakie warunki

Szybko i bez ryzyka

Korzystanie z naszego serwisu jest bezpłatne, nie ma więc obaw o dodatkowe, ukryte koszty, z którymi wiążą się często niepotrzebne stresy i emocje. U nas załatwienie pożyczki to kwestia wypełnienia odpowiednich wniosków i formularzy, a następnie krótkie oczekiwanie na akceptację i pozytywną weryfikację. Kolejnym krokiem jest już szybkie przelanie pieniędzy, które mogą się pojawić na Twoim koncie nawet w ciągu kilku godzin, o ile nie złożyliśmy wniosku w weekend.

Dyskretnie I bezpieczenie

Kosmiczna pożyczka to dyskretny i całkowicie bezpieczny sposób na uzyskanie środków pieniężnych. Wszelkie dane oraz informacje, które zostaną przekazane są całkowicie poufne. Nie musimy więc obawiać się, że zostaną one wykorzystane do innych celów, ponieważ nasz serwis przestrzega prawa, które obowiązuje w oparciu o zasady określone w naszym Regulaminie. Sam serwis jest także doskonale chroniony i ma zapewniony najwyższy stopień bezpieczeństwa dzięki odpowiedniemu szyfrowaniu.

Zawsze możesz się rozmyślić

Firmy pożyczkowe umożliwiają swoim klientom prawo do odstąpienia od umowy pożyczki, bez konieczności podania przyczyny. Na podjęcie takiej decyzji mamy 14 dni od momentu zawarcia umowy. Wystarczy jedynie wypełnić oraz wysłać odpowiednie oświadczenie, którego wzór otrzymamy od Pożyczkodawcy. Następnie, zgodnie z regulaminem, możemy zwrócić pożyczoną sumę pieniędzy na warunkach, jakie określa Pożyczkodawca. Można również spłacić wcześniej pożyczkę, niż określiliśmy to w umowie, jeśli zdarzy się sytuacja, w której od razu będziemy mogli spłacić całą kwotę. Zostaje ona wtedy obniżona o koszty dotyczące okresu, o który skrócono okres trwania pożyczki.

Przedłużenie okresu spłaty pożyczki

Zdarzają się również niespodziewane sytuacje, które uniemożliwią nam spłatę pożyczki w czasie, który określiliśmy w umowie. Takie sytuacje również zostały przewidziane i dla wygody klienta część pożyczkodawców oferuje możliwość wydłużenia okresu spłaty pożyczki. Wystarczy przeczytać w umowie w jaki sposób nasz Pożyczkodawca umożliwia nam taką procedurę i złożyć odpowiedni wniosek, który musi zostać przez niego zaakceptowany.

Niespłacenie pożyczki

Należy jednak pamiętać, że w każdym przypadku pożyczkę musimy spłacać i wywiązywać się z umowy, którą podpisaliśmy i przystaliśmy na jej warunki. W innym przypadku zostaną podjęte kroki windykacyjne i egzekucyjne, których kosztami zostaniemy dodatkowo obarczeni. W ostateczności Pożyczkodawca ma możliwość skierowania sprawy do Sądu, gdzie również zostaniemy obciążeni wszelkimi kosztami. Dlatego warto pamiętać o tym, aby każdego miesiąca regularnie spłacać kolejną ratę pożyczki, by nie obciążać się niepotrzebnie dodatkowymi kosztami.